• Index
  •  » OGAME
  •  » Śmieszne wypowiedzi innych...

#1 2007-11-06 14:06:08

Melodie

Nowy użytkownik

1701983
Skąd: Świętochłowice
Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 3
Punktów :   

Śmieszne wypowiedzi innych...

Nie wiem jak inni ale ja czasem dostaje prześmieszne wiadomości. Dzisiaj skanowałam gościa co ma 10k punktów. Wysłałam flotke no ale gościu zwiał z transporterami. A ten miał tupet mnie przeskanować!!! Baa jeszcze potrzebował do tego 10 sond bo nic nie widział. No ale mniejsza z tym. Naśmiałam się jak nic kiedy dostałam od niego taką oto wiadomość

To sobie poskanowalismy na zmiane planety, ale raczej nie pojedziesz mnie bo i tak wszystko wydam albo wwale w transportery i prześle na innąplanete i nic nie zyskasz, a ja pewnie tez nic nie zrobie z taką ilością obrony u ciebie, a nawet jak mi sięuda to twoje transportery zgarną surowce i uciekną przed moim wpadem i tez nic nie zyskam. Dlatego uwazam ze miło było poskanować sobie planety i zycze miłej gry i grabienia innych planet. Pozdro.

Bo na matce jak nie miałam na co wydać kasy kiedy ktoś chciał mnie tam sfarmić zaiwestowałam troszkę w obronę.
No ale to mu napisałam oczywiście kulturalnie, że ma sie wypchać i wsadzić do dupy dobre rady i lepiej, żeby uważał na swoją WIELKĄ CENNA flotke bo nie zna dnia ani godziny jak się wścieknę.

A Wy? Nie dostajecie czasem śmiesznych wiadomości od innych?

No i zobaczcie co odpisał. Przecież ja osobiście prawie padłam ze śmiechu...


Uuu, groźna bestia z Ciebie. Po pierwsze to grab sobie kogo chcesz i tez nie bądź taka pewna siebie . Po drugie dwa dni temu koleś skroił mnie na prawie ponad miliony surowców i teraz troszke tego pilnuje. Po trzecie to az takiej duzej obrony ty nie masz zeby sie tak bujać. Po czwarte, hmmmm nie opłaca się już nic dodawać.

Ostatnio edytowany przez Melodie (2007-11-06 14:21:56)


"Nigdy nie wiem o czym myślisz, więc będe Cię musiał wreszcie spić..."
[*]Mirek Breguła...

Offline

 

#2 2007-11-07 15:32:14

Rambo Z Wycinki Do Lasu

Administrator

4179280
Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Śmieszne wypowiedzi innych...

hehehe dobry koles
podaj mi jego nick to sie z nim tez pobawie
a co do smiesznych wiadomosci to kiedys tez kilka dostalem moze teraz jak cos dostane to wkleje to tutaj


UNI 16 TOP 500 (ON)
UNI 53 TOP 300 (ON)

Offline

 

#3 2007-11-11 11:26:32

mentos1314

Moderator

4029469
Zarejestrowany: 2007-09-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: Śmieszne wypowiedzi innych...

he mi sie cos takiego jeszcze niezdazylo


Nasze Zycie To Walka Lech Cracovia Arka
Uni16- Top500
Uni53 - Top700

Offline

 
  • Index
  •  » OGAME
  •  » Śmieszne wypowiedzi innych...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3dg.pun.pl www.klanasc.pun.pl www.teenager-hogwart.pun.pl www.lubuscy-kibice.pun.pl www.ps3forum.pun.pl